Vasi foci

2015.03.20. 18:50

Jól fociztak a csibék

Güssing - Öregfiúknak kiírt kiírt kispályás labdarúgótornát nyert meg ismét az ismert szombathelyi futballistákat felvonultató FC Csibe.

Tóth Gábor

A hagyományos güssingi tornán két négyes csoportra osztva nyolc gárda lépett pályára. Az 5+1 fős csapatok 1x15 perces mérkőzéseket játszottak, 5x2-es kapukra, palánkos pályán. Az összeszokott szombathelyi társaság - amely egyébként egyedüliként képviselte a mezőnyben a magyar színeket - jól futballozott, mind a három csoportmeccsét simán nyerte és a finálébeli ellenfele sem okozott gondot. Az FC Csibe zsinórban negyedszer diadalmaskodott a tornán.

A győztes csapat névsora: Pradarits Róbert kapus, Kovács Zsolt, Sákovics Péter, Vörös Imre, id. Vörös Attila, Héra Zsolt, dr. Kövesdi Zoltán, Jáger László, ifj. Vörös Attila mezőnyjátékosok.