Kosárlabda

2014.11.10. 15:55

U21: itt is a Falco nyert

Körmend – Akárcsak a felnőtteknél, az U21-es kosárlabda-bajnokságban is nyert Körmenden a Falco KC.

Tóth Gábor

Egis Körmend–Falco-Trend Optika KC Szombathely 58-76 (15-19, 11-13, 18-25, 14-19).

Körmend, U21-es kosárlabda-mérkőzés, vezette: Horváth A., Németh Cs.

Körmend: Sömenek 13/3, Molnár 6, Szombath 7, Doktor P. 11, Márton Á. 9. Csere: Laczó 3, Zsebe Á. 5, Németh Á. 3, Horváth R. 1, Márton L. –, Vincze –, Csák M. –. Edző: Kocsis Tamás.

Falco: Tóth D. 10, Hódi 7/3, Bazsó 15/3, Karagity 12, Varga M. 16. Csere: Popgyákunik 7/3, Kovács B. –, Németh A. 1, Bagó M. 6, Gábor M. 2, Galambos –, Bereczki –. Edző: Váradi Attila, Kéri Péter.

A vendégek kezdtek jobban, de egy körmendi időkérés után felzárkóztak a hazaiak, és a félidő végéig szorossá tették a mérkőzést. A harmadik negyedben a falcósoknak sikerült növelni az előnyüket, majd a záró felvonásban bebiztosították a győzelmüket. A védekezésre nagy hangsúlyt fektető csapatok csatáján küzdelmes, sok hibával tarkított mérkőzésen megérdemelt vendégsiker született.