2015.01.31. 18:08

Aqvital FC Csákvár-Vác: Győzelem a bükfürdői edzőtábor előtt

Vasárnap indul egy hetes bükfürdői edzőtáborba az NB II-es Aqvital FC Csákvár NB II-es labdarúgó csapata. Előtte szombaton hazai pályán az NB III-as Vác ellen lépett hazai pályára a csapat, s 2-0 arányban győzött Csank János tanítványai ellen.

Matók János

Aqvital FC Csákvár-Vác 2-0 (1-0)
Csákvár, műfüves-pálya, 100 néző, vezette: Vitner
Csákvár (I. félidő): Milinte – Wild, Dulló, Szalai T., Köntös – Kocsis G. – Molnár T., Molnár Cs., Mihály D., Varga Z. – Gajdos.
II. félidő: Milinte – Wild, Sütét, Szalai T., Köntös – Domján – Molnár T., Nyilasi, Fényes – Gajdos, Horváth R. Vezetőedző: Toldi Gábor.
Vác: Palásthy – Tóth G., Szeleczky, Farkas P., Németh G. – Tóth B., Pallagi, Magos, Fábri – Rusvay, Pölöskei. Cserék: Rácz, Tényéros, Kószás, Rása, Gresz. Vezetőedző: Csank János.
Gólszerzők: Mihály, Gajdos.

A jó iramú találkozón mindvégig rendkívül stabil volt a Csákvár  hátsó alakzata, Szalai Tamás remekül irányította a védelmet, így Milinte Árpádnak tulajdonképpen csak egyetlen alkalommal kellett komolyabban játékba avatkozni. Ugyanakkor támadásaik rendre magukban hordozták a gólveszélyt. Házi gólkirályuk, Gajdos Zsolt a szerdai négy találata után ismét a kapuba talált, méghozzá nem is akármilyen lövéssel állította be a végeredményt: Wild Tamás mesteri centerezését követően középről, kapásból bombázott a hálóba.

Az Aqvital FC  vasárnap a közös ebédet követően buszra száll, s egy hétig a bükfürdői edzőtáborban folytatja a felkészülést a másodosztályú bajnokság tavaszi idényére.

(Forrás: aqvitalfc.hu)