2016.03.04. 11:53

Mindkét U20-as kosárcsapat nyert

Megyei körkép - A Körmend és a Falco korosztályos csapata is győzelemmel folytatta az U20-as kosárlabda-bajnokságot.

Tóth Gábor

Egis Körmend-Zalakerámia ZTE KK 80-71 (13-21, 12-23, 25-14, 30-13)
Körmend, U20-as férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Esztergályos, Bognár.
Körmend: Laczó -, Molnár L. 17/6, Németh Á. 22/12, Bordács 16, Márton L. 2. Csere: Murai -, Csák -, Németh L. 2, Zsebe Á. -, Oroszi V. 10, Zsebe M. 9/3, Oroszi B. 2. Edző: Hencsey Tamás.

A változatos mérkőzésen az első félidőben a vendégek akarata érvényesült, aztán fordult a kocka. Főként a negyedik negyedben játszott parádésan a vasi csapat, és ezzel meg is nyerte a mérkőzést.

Kaposvári KK-Falco-Trend Optika KC Szombathely 54-85 (9-28, 14-19, 19-17, 12-21)
Kaposvár, U20-as férfi kosárlabda-mérkőzés, vezette: Csabai, Koncsek.
Falco: Kovács B. 14/3, Bazsó 5/3, Hódi 3/3, Durázi 10, Bagó 17. Csere: Németh B. 7/3, Perák 10, Kozma 8/6, Gábor 2, Körömi 2, Szanati G. 5, Horváth M. 2. Edző: Váradi Attila.

A szombathelyi csapat már az első negyedben megnyugtató előnyre tett szert, végül biztosan nyerte meg a mérkőzést.