Foci

2016.03.07. 18:09

Megye II.: mindkét csoport élmezőnyében levő együttesek pontokat hullajtottak a hétvégén

A megyei II osztályú bajnokságban a 17. forduló összecsapásait rendezték a hétvégén.

Káldor András

OSZ-CAR csoport

Mány-Iszkaszentgyörgy 2-1 (1-1)

Vezette: Kovács Tamás

Mány: Jarecsni – Kovács N., Mohácsi (Bederna Bálint), Szabó Á., Szabó B. – Herczeg, Méhész, Schnobl, Radovics – Doma, Nitti (Bederna Bence).

Iszkaszentgyörgy: Ujvári – Gyarmati, Balla K., Kéri, Tóth Á. – Pap, Machata, Kovács J., Farkas Zs. – Tóth P., Zs. Nagy. Szakmai igazgató: Kéri József

Gól: Radovics (34., 89.), illetve Tóth P. (37.)

Kiállítva: Gyarmati (78.)

A gólcsend a 34. percben tört meg, amikor is Radovics Márton egy gyors támadásból bevette Ujváry Bence kapuját.1-0. A vendégek miután először átlépték a félpályát, egyből góllal büntettek: egy kontra végén, Tóth Péter lőtt szép gólt a rövid sarokba 1-1. Már mindenki elkönyvelte a meglepetés-döntetlent, amikor egy szöglet utáni kavarodásból, Radovics megszerezte a győztes gólt. 2-1.

LMSK Cobra Sport-Etyek 1-2 (0-0)

Vezette: Szabó Attila

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. (Takács L.) – Gyenis (Baráth), Lázár, Zalatnai, Szántó – Kovács I., Horváth A. (Tombor), Bagó (Nyikos), Cziczinger (Dicső) – Sütő, Csizmadia.

Etyek: Csanálosi – Banszki, Rujp, Kállai, Varga M. – Zólyomi (Tavaszi), Tóth G., Holló (Árvai), Tóth J. (Mándoki) – Bartha, Konczi. Asszisztens edző: Takács Iván

Gól: Nyikos (90.), illetve Konczi (65.), Bartha (75.)

Pátka-Fehérvárcsurgó 3-3 (2-1)

Vezette: Jakab Zoltán

Pátka: Csikesz P. – Orosz, Krell, Sinka (Ihász), Szakács (Füri) – Fülöp, Kővári B., Farkas G., Rózsa (Denke) – Nagy F., Takács V.. Vezetőedző: Takács Viktor.

Fehérvárcsurgó: Guti – Huszár (Nagy B.), Bernáth M., Veres, Baksa – Herczeg, Répási, Kindl, Egyed (Varga L.) – Nagy M., Bernáth P. (Lascsik). Vezetőedző: Mesics János

Gól: Sinka (3.), Kővári B. (28.), Farkas G. (79.), illetve Kindl (30.), Répási (47.), Baksa (70.)

Kiállítva: Veres (23.)

A Pátka, már a 3. percben megszerezte a vezetést Sinka József hatalmas góljával. 1-0. A 23. percben Veres Gábor utolsó emberként buktatta Kővári Balázst a kaputól 17 méterre, ezért kiállították. A 28. percben Kővári megduplázta a hazaiak előnyét. 2-0. Még a félidő előtt Kindl Zalán szépített. 2-1. A 47. percben egyenlített a vendégcsapat Répási Tamás révén. 2-2. A 70. percben egy büntetőt értékesített Baksa Richárd. 2-3. A hazaiak ezután a 79. percben Farkas Gábor jól eltalált átlövéséből egyenlítettek. 3-3.

Aqvital FC Csákvár II-Videoton Baráti Kör 3-1 (2-0)

Vezette: Farkas István

Aqvital FC Csákvár II: Molnár B. – Gulyás J. (Gulyás Gábor), Hári, Imrefy, Barócsi (Tóth Sz.) – Zimmermann R. (Sebestyén), Lőrincz, Gulyás Gergő, Loncsár – Krausz (Gajdos), Lázár (Váli). Vezetőedző: Takács József

Videoton Baráti Kör: Aranyos – Guti G. (Jankovics), Zimmerman T., Csrepka, Nagy V. – Balogh Á., Nagy K., Németh D., Juhász G. (Nagy Zs.) – Tóth S., Szenner (Tornyai P.). Vezetőedző: Zimmerman Tamás

Gól: Gulyás Gergő (8.), Loncsár (70.), Gajdos (90.), illetve Juhász G. (77.)

Kőszárhegy-Bodajk 1-4 (1-3)

Vezette: Cseh Roland

Kőszárhegy: Szabó R. – Vass, Nagy Z., Tóth K., Pereczes I. – Horgos (Nagy T.), Rózsás, Vörös (Varga A.), Kovács K. – Borsos, Pereczes P. (Grozly). Vezetőedző: Simon Gyula

Bodajk: Papp A. – Nagy K. (Varga D.), Pálfi, Polczer (Székelyföldi), Palkovics – Hudák (Erdei), Kovács T., Bregócs, Hársádi (Babicsek) – Valasek (Horváth K.), Magyar B. Vezetőedző: Kovács Zoltán

Gól: Pereczes I. (29.), illetve Hudák (2., 36.), Pálfi (24.), Babicsek (71.)

Kiállítva: Borsos (55.)

Bakonycsernye-Pázmánd 1-1 (1-0)

Vezette: Kovács Róbert

Bakonycsernye: Spandler M. – Fojtyik, Varga J. (Bobory B.), Schneider, Szolnoki – Strommer (Monostori), Ódor, Simek Cs. (Fodor), Kovács D.- Csapcsár, Kadlecsik.

Pázmánd: Hajdú – Kerkuska, Végh, Dömsödi, Sztyéhlik – Bauer, Glócz, Kovács A., Szabó B. – Czottner Á. (Lőrincz), Böjte.

Gól: Strommer (45.), illetve Szabó B. (90.)

Kiállítva: Kovács D. (38.), illetve Hajdú (44.), Glócz (57.)

Az első félidő végén emberelőnybe került a vendégcsapat. Kovács Dávid egy szabálytalanság után megkapta második sárga lapját. Öt perc elteltével Strommer Miklós kilépett a védők közül és a pázmándi kapus csak szabálytalanul tudott tisztázni. Így Hajdú Tamás is a kiállítás sorsára jutott, a büntetőt pedig a sértett értékesítette. 1-0. Kovács Tamás jól eltalált lövésével a 90. percben ki tudott egyenlíteni a Pázmánd csapata. 1-1.

A Vál-Pákozd mérkőzést későbbi időpontban rendezik.

AGÁRDI TERMÁL csoport

Besnyő-Seregélyes 4-1 (0-1)

Vezette: Vitányi László

Besnyő: Gregorich Á. – Molnár N., Kovács M., Hepp, Matkovics (Halasi) – Takács G. (Nikolics), Lehel (Kovács J.), Baranyai, Góman – Béni, Rácz.

Seregélyes: Ács – Szalai D., Kovács J., Miklós, Puszta (Ladányi N.) – Szurovcsják L., Nagy B. (Szabó F.), Benczik, Pintér (Princz) – Zsilovics, Rigó (Imre).

Gól: Matkovics (60., 65., 73.), Baranyai (68.), illetve Zsilovics (6.)

Nagylók-Soponya 8-1 (5-1)

Vezette: Nagy Tamás

Nagylók: Farkas Z. (Heiczinger) – Salga, Vörös B., Polányi (Takács D.), Asbóth (Szabó E.) – Fűrész, Molnár T. (Killer P.), Tórizs, Erős – Fodor (Sümegi), Killer M.

Soponya: Domján (Varga D.) – Farkas L., Joó T., Joó F., Miklós – Szücs K., Sütő, Szabó A., Budai – Kiss G., Major (Kovács J.).

Gól: Killer M. (5., 47., 73.), Molnár T. (9., 38.), Erős (19.), Fodor (26.), Tórizs (54.), illetve Budai (30.)

Kiállítva: Farkas L. (36.)

Káloz-Pusztaszabolcs 0-2 (0-0)

Vezette: Rózsa J.

Káloz: Takács L. – Ludányi, Baranyai, Pál, Magyar F. (Tóth M.) – Tóth B. (Weisengruber), Fazekas, Jasztrapszky (Botos), Somogyi – Szabó J. (Takács T.), Szabó Sz. Vezetőedző: Bencze Zsolt

Pusztaszabolcs: Nagy E. – Kenyeres, Nagy., Schrick, Dombi – Györök, Csanádi (Kovács Zs.), Tóth N., Bakos – Balogh Z. (Székely), Farkas N.

Gól: Dombi (50.), Györök (78.)

Adony-Baracs 1-1 (1-0)

Vezette:Szűcs László

Adony: Hamar – Nebucz, Glonczi, Pálinkás, Oláh F. – Auer, Csucsai, Szabó B., Németh T. (Varga Z.) – Erdei (Prokop), Szántó. Vezetőedző: Csorba József

Baracs: Tóth N. – Pulai, Oroszi, Mészáros S. (Sebestyén), Fülöp – Kuti A, Prókai, Sági (Bartók S.), Éliás – Szurma, Balaskó (Balogh D.). Vezetőedző: Éliás Zsolt

Gól: Szabó B. (9.), illetve Szurma (51.)

Az adonyiak felrúgott labdákkal erőltetettek támadásokat, és az egyik ilyen lehetőséget kihasználva Szabó Balázs mesterien csúsztatott a kapus feje fölött a hálóba.

1-0. A vezetést megszerző gól után ismét az ellenfél támadott, voltak is helyzeteik, melyből egy gólt is szereztek.

Kisláng – Szabadegyháza 1 – 1 (0 – 0)

Vezette: Lak Balázs

Kisláng: Ányos – Dudar K., Baranyai D., Árki, Gergely (Farkas M.) – Lovizer, Komlós, Dudar E., Simon I. (Rehák) – Balogh Z. (Takács T.), Lelkes.

Szabadegyháza: Kiss G.- Csupor, Billig, Berényi (Szaniszló), László (Németh L.) – Kiss P., Mányoki (Horváth G.), Hushegyi (Vizi), Vida – Tóth P., Horváth T. (Zámbó). Vezetőedző: Baranyai Balázs

Gól: Simon I. (70.), illetve Tóth P. (79.)

Kiállítva: Takács T. (74.), illetve Vida (65.)

Aba-Sárvíz-Kulcs 7-1 (3-0)

Vezette: Horváth II József

Aba-Sárvíz: Sereg – Tóth R. (Simon M.), Glócz (Kovács P.), Madácsi, Nyitrai – Lakk, Kulcsár (Fauszt), Esze (Kovács D.), Tóth R.- Gyuricza (Gránásy), Varga F. Vezetőedző: Bor József Dezső

Kulcs: Puskás – Subi, Fehér, Schafer, Ócsai – Mácsfalvi, Pasqúalini, Jakubek, Szabó M. (Posch) – Völcsei (Biró), Cserkuti.

Gól: Madácsi (18.), Gyuricza (27., 52., 75.), Schafer (öngól, 32.), Esze (57.), Lakk (67.), illetve Pasqúalini (54.)

Madácsi Máté már a 18. percben előnyhöz juttatta az abai csapatot, majd Gyuricza Kornél folytatta a gólok sorát. Tóth Richárd jobb oldali beadását Schafer Gábor fejelte saját kapujába és ezzel kialakult a félidei eredmény. Gyuricza újabb találatát követően Pasqúalini Adrián szépített. Esze Tibor az 57. percben büntetőből volt eredményes, majd Lakk Péter talált be Puskás Pál kapujába. A 75. percben, pedig Gyuricza a harmadik gólját szerezte.

Rácalmás-Enying 0-4 (0-2)

Vezette: Zsélyi Csaba

Rácalmás: Papp S.- Németh Zs., Szeitz, Szabó Z., Orsós (Molnár Z.) – Domak (Ürmös), Nagy B. (Kiss K.), Juhos, Tubak – Godó, Horváth D. Vezetőedző: Horváth Zoltán

Enying: Dobai – Pereces, Kalló, Megyeri Á, Vas (Molnár Z.) – Blaski (Gergics), Bocskai (Fekete), Zsifkovics, Mészáros Sz.- Harangozó (Nagy L.), Pudelka. Vezetőedző: Vas Tibor

Gól: Megyeri (10.), Pudelka (34., 56.), Gergics (79.)

Kiállítva: Ürmös (90.)

Sárszentmiklós II-Nagykarácsony 0-2 (0-0)

Vezette: Varga György

Sárszentmiklós II: Brúzsa – Somogyi, Hegedűs J., Fülöp, Csikós G – Bartók Z., Mádi (Iványi), Rigó, Dombi – Krajcsovics, Márkovics. Vezetőedző: Pajor László

Nagykarácsony: Farkas P.- Harasztia, Nyul, Béres L., Nyári – Brogyányi, Mohácsi (Fekete), Simon Zs., Felföldi (Szabó M.) – Balogh Á., Wadolowski . Vezetőedző: Mergl István

Gól: Fekete (82.), Simon Zs. (88.)

A 75. percben Krajcsovics Péter 25 méterről leadott lövése a felső kapufán csattant. A Nagykarácsony a 81. percben büntetőhöz jutott. Fekete Tamás a 11-est a jobb alsó sarokba lőtte. 0-1. A 87.percben Fekete jobboldali beadására Simon Zsolt érkezett, és 5 méterről a kapus mellett a jobb alsóba gurított. 0-2.

Tudósítók: Varga Mihály (Mány), Takács Viktor (Pátka), Szántó Gáspár (Sárszentmiklós), Percsi Tibor (Adony), Bor Péter (Aba)