Foci

2016.05.09. 14:01

Megye II.: a Baracs tízszer köszönt be a Soponyának

Fejér megye másodosztályú labdarúgó-bajnokságának 26. fordulója ismét bő góltermést hozott, 81-szer rezdültek a hálók..

Káldor András

Osz-Car csoport:

Kápolnásnyék–Pázmánd 6-2 (4-0)

Vezette: Szabó Attila

Kápolnásnyék: Mocsári (Sarf) – Silhány, Peszeki, Szentgyörgyi, Gerhát – Molnár G., Kovács M. (Kollár), Varga J., Peng – Nagy Z., Kármán (Serhók). Vezetőedző: Menus Tamás

Pázmánd: Hajdú – Végh, Kerkuska, Csernik, Kovács A. – Bauer, Szabó B., Glócz (Lőrincz), Czottner Á. – Sztyéhlik, Domak.

Gól: Molnár G. (4., 36.), Nagy Z. (24.), Kovács A. (öngól, 28.), Varga J. (68.), Serhók (78.), illetve Bauer (80.), Végh (88.)

Fehérvárcsurgó–Iszkaszentgyörgy 5-2 (4-0)

Vezette: Rózsa Ádám

Fehérvárcsurgó: Szabó Németi – Répási (Varga L.), Bernáth M., Nagy B., Baksa – Nagy M., Huszár (Herczeg), Boros (Lascsik), Egyed (Bernáth P.) – Csány, Veres (Dreska). Vezetőedző: Mesics János

Iszkaszentgyörgy: Ujvári – Kovács J., Kéri N., Gyarmati (Stamber), Farkas Zs. (Kovács M.) – Machata, Tóth P. (Kóródi), Zs. Nagy, Nyers – Füri, Balla T.

Gól: Répási (6., 31., 45.), Egyed (33.), Baksa (88.), illetve Nyers (54.), Balla T. (81.)

Jók: Répási, Bernáth M., Veres illetve Nyers, Zs. Nagy, Ujvári.

A Fehérvárcsurgó az első félidő elejétől erős nyomás alá helyezte az Iszkaszentgyörgy kapuját, és a mérkőzés első periódusában olyan előnyt szerzett, ami a második félidőben is kitartott, így megérdemelt fehérvárcsurgói győzelem született.

Kőszárhegy–Aqvital FC Csákvár II 4-4 (2-2)

Vezette: Hudra Károly

Kőszárhegy: Szabó R. – Nagy P., Rózsás, Pereczes, Varga A. – Nagy T. (Baglyas), Berkei, Vörös G., Nagy Z. – Boncsér (Horgos), Borsos. Vezetőedző: Simon Gyula

Aqvital FC Csákvár II: Molnár B. – Szabó S., Zimmermann R., Gulyás G., Gulyás J. (Sebestyén) – Mézner (Tóth Z.), Imrefy, Tóth Sz. (Kalocsa), Váli (Barócsi) – Gajdos, Krausz. Vezetőedző: Takács József

Gól: Boncsér (18.), Pereczes (29.), Nagy T. (70.), Vörös G. (77.), illetve Imrefy (36., 82.), Gajdos (37., 68.)

LMSK Cobra Sport–Mány 1-5 (1-2)

Vezette: Piros László

LMSK Cobra Sport: Takács L. (Kovács Z.) – Gyenis, Dicső, Zalatnai, Szántó (Szipőcs) – Kovács I., Cziczinger, Horváth A., Nyikos – Sütő (Tímár), Baráth (Zsiga).

Mány: Jarecsni – Schnobl (Szabó B.), Herczeg, Mohácsi, Szabó Á. – Horváth G. (Apostagi), Nitti, Radovics, Jakab (Szabó L.) – Pál Z. (Magony), Méhész.

Gól: Cziczinger (36.), illetve Pál Z (8., 66.), Jakab (30.), Szabó B. (82.), Nitti (90.)

Etyek–Bodajk 1-9 (0-5)

Vezette: Nagy Károly

Etyek: Holló – Banszki, Rujp, Kállai, Torma – Tóth G., Borbás (Árvai), Konczi, Tóth J. (Varga M.) – Zólyomi, Bartha (Mándoki). Asszisztens edző: Takács Iván

Bodajk: Papp A. – Varga D., Pálfi, Bregócs, Polczer T – Hudák (Kovács Z.), Németh D., Palkovics, Kovács T. – Hársádi, Erdei (Hinora).

Gól: Tóth J. (54.), illetve Pálfi (2.), Erdei (5.), Hársádi (26., 36., 71., 89.), Palkovics (44.), Kovács T. (75.), Hudák (80.)

Vál–Bakonycsernye 0-2 (0-1)

Vezette: Almádi Sándor

Vál: Bodó – Mayer, Horváth Zs., Burián, Szoboszlai (Molnár P.) – Jakab, Pintér, Kiss A. (Indi), Kecskés – Zágoni L., Hepp (Fehér).

Bakonycsernye: Spandler M. – Fojtyik, Monostori (Simek Cs.), Schneider, Mészáros B.- Szolnoki, Ódor (Flórián), Strommer (Boros), Bobory – Fodor, Kadlecsik (Varga J.)

Gól: Fodor (37.), Kadlecsik (65.)

Pátka–Videoton Baráti Kör 3-1 (0-0)

Vezette: Horváth II József

Pátka: Csikesz P. – Orosz, Krell (Sinka), Füri, Fülöp – Szakács, Rózsa B. (Márkus), Farkas G. (Prill), Takács V.- Nagy F. (Denke), Kővári B. Vezetőedző: Takács Viktor

Videoton Baráti Kör: Aranyos – Juhász L. (Vid), Géri (Halász), Zimmerman T., Nagy V. (Kupeczik) – Nagy K., Csrepka, Szenner (Szapper), Juhász G.- Tornyai P., Guti G. (Jankovics). Vezetőedző: Zimmerman Tamás

Gól: Krell (47.), Szakács (76.), Takács V. (86.), illetve Zimmerman T. (51.)

Jók: Szakács, Orosz, Sinka, illetve Zimmermann T., Csrepka

Az első félidőben mindkét oldalon adódtak lehetőségek, de csak kapufáig jutottak a csapatok. A második félidőben a Pátka irányította a játékot, a vendégek konktrákra rendezkedtek be. A 47. percben Krell Tamás fejjel volt eredményes. 1-0. Négy perccel később egyenlített a vendég csapat Zimmermann Tamás révén. 1-1. A hazaiak három alkalommal is betaláltak a kapuba, de mindegyik gólt les címén érvénytelenítettek a játékvezetők. A 75. percben Rózsa Bálint beadása után Szakács Endre megszerezte a vezetést a vendéglátóknak. 2-1. A 87. percben Denke Ottó kiváló indítása után Takács Viktor állította be a végeredményt.

Agárdi Termál csoport:

Kulcs–Nagykarácsony 0-2 (0-1)

Vezette: Nagy II László

Kulcs: Szabó I. – Subi, Cserkuti, Fehér, Jakubek (Végh) – Ócsai, Pasqúalini, Simon N., Mácsfalvi – Szabó M. (Sohonyai), Erdélyi.

Nagykarácsony: Farkas P. – Jámbor, Harasztia, Béres, Simon Zs. – Nyári (Szabó M.), Nyul, Brogyányi M. (Tábi), Felföldi – Wadolowski (Brogyányi Cs.), Fekete T. Vezetőedző: Mergl István

Gól: Wadolowski (11.), Felföldi (70.)

Besnyő–Rácalmás 3-1 (1-0)

Vezette: Winklár Péter

Besnyő: Gregorich Á. – Lehel (Berkes), Hepp, Matkovics, Takács G. (Molnár N.) – Deli (Kovács J.), Baranyai, Szabó Z., Béni – Rácz (Góman), Rajna (Szabó A.)

Rácalmás: Papp S. – Szeitz, Szabó Z., Nagy B., Domak – Juhos, Ürmös, Happi Siewe, Molnár Z. – Horváth D., Németh Zs. (Kiss K.). Vezetőedző: Horváth Zoltán

Gól: Rajna (18., 83., 85.), illetve Hepp (öngól, 63.)

Seregélyes–Pusztaszabolcs 1-1 (0-0)

Vezette: Krajcsovics Adrián

Seregélyes: Ács – Rapai, Druzsin, Kovács J., Puszta – Miklós, Szurovcsják L., Zsilovics (Rácz), Pintér (Szurovcsják R.) – Takács R., Princz.

Pusztaszabolcs: Vágó – Farkas N., Bakos, Nagy Á. (Nagy E.), Tóth N. – Kovács B. (Sztarek), Györök, Dombi, Székely (Sebők) – Kovács Zs., Schrick.

Gól: Zsilovics (56.), illetve Dombi (82.)

Adony–Szabadegyháza 4-2 (2-0)

Vezette: Nagy László István

Adony: Fülöp – Nebucz, Szabó B., Pálinkás, Oláh F. – Broschek (Hollentoner), Auer, Csucsai (Prokop), Erdei (Müller) – Varga Z. (Vukajlovics), Szántó. Vezetőedző: Csorba József

Szabadegyháza: András – Szaniszló (Ladányi), Vida, Csupor (László), Horváth G. (Vizi) – Kiss P., Mányoki, Hushegyi, Rapai – Zámbó (Horváth T.), Pálesz. Vezetőedző: Baranyai Balázs

Gól: Szántó (17., 79.), Csucsai (29.), Varga Z. (85.), illetve Pálesz (76.), Horváth T. (78.)

Jól indult hazai szempontból a mérkőzés, több helyzetük is adódott, majd rövid időn belül két gólt is rúgtak. A félidő után feljavult a Szabadegyháza, szerkezetileg átalakították a csapatot, és némi adonyi védelmi rövidzárlat után fel is jöttek három perc alatt 2-2-re. Ekkor egy kritikus helyzet állt be, de az adonyi játékosok dicséretére szólva, nem adták fel, meg tudtak újulni. Két kontratámadással két gólt szereztek, ezzel állították be a végeredményt. A mérkőzés képe alapján megérdemelt volt győzelemük.

Aba-Sárvíz–Enying 4-0 (1-0)

Vezette: Kalauz László

Aba-Sárvíz: Szabó N.- Nyitrai, Kulcsár, Tóth R., Esze T. (Simon M.) – Lakk, Gyuricza, Tóth R. (Szabó Zs.), Madácsi (Balogh T.) – Glócz (Esze A.), Fauszt (Penczer). Vezetőedző: Bor József Dezső

Enying: Dobai – Bocskai (Blaski), Pereces, Kalló, Molnár Z. (Vas) – Fekete Z., Pudelka (Ujfalusi), Zsifkovics, Szőke (Lángos) – Harangozó, Nagy L. (Pómizs). Vezetőedző: Vas Tibor

Gól: Gyuricza (21.), Glócz (54.), Madácsi (74., 78.)

Nagylók–Kisláng 1-4 (1-3)

Vezette: Kovács Zoltán

Nagylók: Farkas Z. – Szabó E., Killer M., Sümegi, Fűrész (Takács D.) – Fodor, Vörös B., Killer P. (Asbóth), Salga – Erős, Molnár T.

Kisláng: Kertész – Dudar K., Árki, Gergely, Lovizer (Fekete A.) – Takács T. (Kovács T.), Komlós, Simon I. (Baranyai D.), Balogh Z. (Lelkes) – Willerding Zs., Dudar E. (Farkas M.).

Gól: Killer M. (33.), illetve Lovizer (16.), Willerding Zs. (19., 74.), Dudar E (35.)

Kiállítva: Killer M. (76.)

Káloz–Sárszentmiklós II 3-0 (3-0)

Vezette: Géringer Zoltán

Káloz: Takács L.- Tóth B., Magyar F., Pál A. (Krautmann), Fazekas – Szabó Sz., Takács T. (Simon Gy.), Baranyai B., Szabó J.- Somogyi V., Vörös G. (Tóth M.). Vezetőedző: Bencze Zsolt

Sárszentmiklós II: Brúzsa – Somogyi L., Juhász G., Fülöp, Pajor – Bartók Z., Hegedűs J. (Molnár M.), Szabó Z., Rigó – Krajcsovics, Dombi (Mádi).

Gól: Pál A. (3., 13., 34.)

Baracs–Soponya 10-0 (4-0)

Vezette: Czagány Zoltán

Baracs: Tóth N. (Németh P.) – Pulai, Oroszi, Éliás, Cséza – Fülöp, Balogh D. (Sebestyén), Kuti, Rozsos – Idei (Mészáros Á.), Sági. Vezetőedző: Éliás Zsolt

Soponya: Domján (Varga D.) – Joó T., Joó F. (Czimmermann), Farkas L., Szűcs K. (Gyenis) – Szabó A., Budai, Miklós, Radnics – Kiss G., Major.

Gól: Fülöp (3.), Sági (10.), Éliás (23.), Balogh D. (30., 54.), Rozsos (65., 78.), Sebestyén (66.), Oroszi (82.), Mészáros Á. (88.)