2016.09.11. 19:36

Nem adta Abán hét gól alá a Bicskei TC

Aba - Az első félidőt még valahogy túlélte az újonc, de a szünet után robbantottak a vendégek.

Káldor András

Aba-Sárvíz FC-Bicskei TC 0-7 (0-2)
Aba, 100 néző
Vezette: Wittner József
Aba-Sárvíz FC: Sereg - Esze (Kovács M.), Tóth R., Fauszt (Csuti), Nyitrai - Lakk, Kovács P. (Horváth K.), Madácsi, Gyuricza - Glócz, Kulcsár (Penczer). Vezetőedző: Bor József Dezső
Bicske: Milinte - Szarvas (Máté), Sötét, Máj, Dukon - Köntös, Szilágyi L. (Rados), Varga Z., Katona (Pásztor) - Móri, Rigó. Vezetőedző: Raffai Rudolf Gól: Varga Z. (30., 35., 79., 85.), Katona (48.), Móri (63.), Máj (71.)
Jók: Sereg, illetve az egész csapat

A bicskei nyomás fél óra elteltével érett góllá, Móri Tamás hozta helyzetbe Varga Zoltánt, aki 5 méterről Sereg Zoltán érintésével talált a rövid sarokba. 0-1. A 35. percben Esze Attila hibáját kihasználva a hazai kapust átjátszva Varga Z. passzolt az üres kapuba. 0-2. A 48. percben Móri remek jobb oldali beadását bólintotta fél méterről a hálóba Katona Lajos. 0-3. A 63. percben egy sakk-mattra kijátszott akció végén, gólpasszai után Varga Z. átadását Móri helyezte higgadtan a hazai kapuba. 0-4. A 71. percben Rados Gergő löketét még bravúrral hárítani tudta Sereg, a kipattanót Máj Gábor Tóth Richárdot megelőzve vágta a hálóba. 0-5. A 79. percben Móri és Varga Z. összjátékát követően utóbbi lőtt ballal a rövid sarokba. 0-6. A 85. percben Pásztor László közeli lövése nyomán nagyot védett Sereg, a felpattanó labda éppen Móri elé került, aki kapásból káprázatosan lőtt a bal felsőbe beállítva ezzel a végeredményt. 0-7.