2017.07.31. 14:19

Kerekes érmek a Kab-hegyről

SZÉKESFEHÉRVÁR - Péteri Niké és Hideg Nóra, a Szingó Balaton Team kerékpárosai is dobogóra állhattak az emberpróbáló Kab-hegyi megmérettetésen.

Ferencz Balázs

A 17,5 km hosszú, közel 400 méter szintemelkedést tartalmazó Kab-hegyi időfutamonvettek részt a Szingó Balaton Team kerékpárosai közül. Péteri Niké és Hideg Nóra nyerték a korosztályuknak kiírt futamokat.

Niké a 18-29 év közötti nőknél első, abszolútban harmadik lett, míg Hideg Nóra az U19-es lányok között volt a legjobb, míg abszolútban a 4. helyet szerezte meg. Külön érdekessége volt a versenynek, hogy a legjobban teljesítő hölgy, Király Mónika a férfiak közt is dobogóra állhatott volna, olyan időt hajtott. A fehérvári csapatból Márkus János a Master1 kategóriában a hatodik helyen zárt.

Ne maradjon le a feol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!