2017.08.20. 14:05

Foci: Most sem kegyelmezett a Sárbogárd

SÁRBOGÁRD Bár az első negyvenöt percben még csak egyszer terhelte meg ellenfele hálóját a Sárbogárd, a szünet után már nem teketóriázott, és fölényesen győzött.

Káldor András

Sárbogárd-Lajoskomárom 4-0 (1-0)

Sárbogárd, 150 néző

Vezette: Jónás Péter

Sárbogárd: Nyári B.- Nagy Á., Hegedűs Gy., Gráczer Bálint, Tóth Zs. - Bezerédi, Boros, Gráczer G. (Németh K.), Laták (Lajtos) - Gulyás-Kovács, Gráczer Bence. Vezetőedző: Gracza Tibor

Lajoskomárom: Sári - Nyári A., Nyul, Falvai, Posta - Nyitrai (Takács K.), Gergő (Dobai), Czéhmeiszter, Németh Á. (Labossa) - Vései, Borbás. Vezetőedző: Miskovicz Bálint

Gól: Gráczer Bence (90., 91.), Laták (39.), Boros (62.)

Jók: Nagy Á.,Gráczer Bence, illetve Sári

A Lajoskomáromot (sárga) beszorította a Sárbogárd Fotó: Boros Z.

Az első perctől kezdve magához ragadta a kezdeményezést a hazai csapat, és sorra dolgozta ki a helyzeteket. A 39. percben Gráczer Gergő elviharzott a jobb szélen, Nyári Attila szabálytalanul szerelte a büntetőterületen. A 11-est Laták Bertold a jobbra mozduló kapus mellett a kapu bal oldalába lőtt. 1-0. A szünet után tovább folytatódott a hazaiak nyomása. Az 50.percben Gulyás-Kovács Géza 25 méterről elvégzett szabadrúgását bravúrral ütötte a léc alól szögletre Sári Márk. A 62. percben Nagy Ármin. kapu elé ívelt szabadrúgását Boros Benjamin a jobb alsó sarokba helyezte. 2-0. A kezdés után megszerzett labda Boroshoz került, akinek a lövését Sári ismét bravúrral védte. A mérkőzés hajrájában újabb két góllal terhelte meg a vendégek hálóját Gráczer Bence. A 90. percben a Borostól kapott átadást lekezelte, átjátszotta a védőjét és 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 3-0. A 91. percben Németh Kristóf iramodott meg a jobb oldalon, kilépett a védők között és átadásával Gráczer B. egyedül tört kapura, a kifutó kapus mellett elhúzta a labdát és az üres kapuba gurított. 4-0.

1. Mór 2 2 0 0 8 -1 6

2. Sárbogárd 2 2 0 0 8- 1 6

3. Ercsi Kinizsi 2 2 0 0 5- 3 6

4. Ikarus-Mhegy. 2 2 0 0 5- 3 6

5. Bicske 2 1 1 0 2- 0 4

6. Gárdony-Agárd 2 1 0 1 4- 4 3

7. Martonvásár 2 1 0 1 4 -5 3

8. Tordas 2 0 2 0 0- 0 2