2017.08.28. 14:37

NB III: sikeres hétvégén vannak túl a csapatok

Dunaújváros, Budapest – Az NB III-as labdarúgó bajnokság 3. fordulójában a dunaújvárosiak otthon, míg a felcsútiak idegenben örülhettek.

Krebsz András

Dunaújváros–Szekszárdi UFC 2-0 (1-0).

Dunaújvárosi Stadion, 150 néző, vezette: Szalai László.

Dunaújváros: Vaszócsik – Zvara, Csendes, Farkas V., Karacs, Dorogi (Horváth K., 92.), Tóth T. (Jerzsabek, 84.), Szepessy, Király, Sándor T. (Ferencz, 46.), Barna. Vezetőedző: Dr. Dobos Barnabás László.

Az első két összecsapásán négy pontot gyűjtő piros mezesek szombaton hazai pályán is megszerezték első győzelmüket. Az előző héten a Szentlőrinc otthonában is beköszönő Tóth Tibor a 17. percben talált be a szekszárdi kapuba, majd az idei bajnokságban szintén második gólját jegyző Csendes Péter is mattolta a tolnaiakat, 2-0! A következő fordulóban Szepessy Róbertékre megyei rangadó vár Iváncsán.

Pénzügyőr SE–Puskás Akadémia FC II 0-1 (0-0).

ESMTK Stadion, 100 néző, vezette: Szigetvári Márk.

Puskás II: Varga Á. – Lipcsei Á, Mim (De Oliveira, 84.), Nagy Zs., Erdei (Szabó M., 52.), Kovács T., Horvat (Komódi, 61.), Péter, Deutsch, Papp K., Radó D. Vezetőedző: Bojan Lazic.

A fehérvári győztes nyitány után Gyirmót ellen hazai környezetben kapituláló vendégek gól nélküli első félidőt követően Péter Bence 79. percben szerzett találatával folytatták a sormintát szombat délután. Radó Dánielék pénteken az Ajka együttesét fogadják.