2017.08.28. 17:25

A Groupama Északi csoportban már nincs százszázalékos, vereséget szenvedett a Csákvár II

FEJÉR MEGYE A 3. fordulót játszották le a csapatok Fejér megye másodosztályú labdarúgó-bajnokságában.

fejé

GROUPAMA

Északi csoport

Bakonycsernye-Puskás AFC III 5-3 (4-2)

Vezette: Cérna János

Bakonycsernye: Spandler M. - Ódor, Hancsák, Schneider, Strommer (Vaskó) - Zách, Balogh A., Varga A. (Varga J.), Molnár D. - Mészáros B., Fodor K. (Molnár Á.).

Puskás AFC III: Koch - Gajdos (Sebján), Szabó D., Kovács J. (Komáromi), Horváth Á. - Tóth G., Tóth A., Kocsis R. (Farkas J.), Boros (Heitler) - Mérten, Nagy B. Vezetőedző: Szabó Dániel

A seregélyesiek első találatát elérő Zsilovics Dávidot (piros-kék) a velencei Silhány Tamás próbálja akadályozni Fotó: Koppán Viktor

Gól: Ódor (5., 40., 75.), Molnár D. (21., 30.), illetve Tóth G. (38., 46.), Tóth A. (35.)

A nagy hőségben jó iramú, gólparádés mérkőzést produkáltak a csapatok. A remekül kezdő Bakonycsernye harminc perc alatt lőtt hármat, Ódor Ákos és Molnár Dávid két góljával. Majd a Puskás percei következtek, Tóth András és Tóth Gábor góljaival, végül Ódor parádés találattal növelte újra kettőre a Bányász előnyét még a szünet előtt. A fordulás utáni első akció újabb Tóth G. gólt és felcsúti esélyt hozott a pontszerzésre. A hajrához érve Ódor harmadik gólja után biztosította be a Csernye győzelmét.

Tudósított: Müller Tamás

Bodajk-Mány-SBS 2012

0-1 (0-1)

Vezette: Szabó László

Bodajk: Csikesz P. - Rózsás (Varga D.), Bregócs, Kovács J. (Kovács T.), Hudák (Orosz) - Takács V., Molnár T., Vincze, Krell - Kővári B. (Bélik), Boda. Vezetőedző: Takács Viktor

Mány-SBS 2012: Sátori - Rimele, Kun, Bencze, Bederna (Magony) - Vaczula, Jakab, Antoni, Herczeg L. - Apostagi, Méhész.

Gól: Jakab (29.)

Csór Truck-Trailer-

Vál 2-2 (2-2)

Vezette: Sülyi János

Csór Truck-Trailer: Németh Zs. - Kocsis B., Denke O. (Holl), Cserna, Pécsi - Radnics, Béres Z., Réti, Salacz Z. - Nyakas (Kato-
na), Kaufmann.

Vezetőedző: Pécsi László

Vál: Szujó - Pintér B., Szarvas (Molnár P.), Németh K., Szoboszlai - Nádpor (Németh B.), Zágoni L., Mayer, Jakab - Horváth Zs., Hőlaki. Vezetőedző: Sinkó Csaba

Gól: Kaufmann (13., 37.), illetve Zágoni L. (8.), Németh K. (27.)

Főnix FC-Mór II

10-0 (4-0)

Vezette: Winklár Péter

Főnix: Barsch - Peringer, Knausz, Lázár (Bánfalvi), Király J. (Vágner) - Kovács K. (Szalai P.), Boros (Ambrus), Willerding Zs. (Kásler), Schäffer - Bognár I., Fésű. Vezetőedző: Pavlik József

Mór II: Diós - Hárer, Vachtler, Schábel, Nyevrikel Gergő (Szántó) - Tetzli, Nyevrikel Gábor, Fojtyik, Koller - Dreska, Elek.

Gól: Király J. (35., 71., 74.), Bánfalvi (72., 79., 90.), Kovács K. (30., 59.), Bognár I. (38.), Willerding Zs. (56.)

Pátka-Fehérvárcsurgó

1-4 (0-1)

Vezette: Rózsa József

A Videoton Baráti Kör első gólját szerző Juhász Gábor (fehér) és a pázmándi Torma Erik harcol a labdáért Fotó: Kricskovics Antal

Pátka: Kántor - Tóth Á., Tóth P., Horgos, Hollósi - Prill, Rózsa B., Osváth, Borsos (Csincsa) - Rózsa Cs. (Gárber), Herczeg Cs. (Horváth T.).

Fehérvárcsurgó: Rapali (Guti) - Kindl, Nagy B., Veres, Herczeg D. - Boros (Dreska), Pálfi, Csányi (Huszár), Andocsi - Baksa, Lascsik. Vezetőedző: Mesics
János

Gól: Rózsa B. (50.), illetve Csányi (5.), Herczeg D. (52.), Kindl (71.), Baksa (90.)

Szár-

Aqvital FC Csákvár II

5-2 (1-1)

Vezette: Kalauz László

Szár: Szabó D. - Fenyvesi Sz., Krautszíder (Tóvári M.), Kovács B. (Farkas F.), Szabó Sz. - Haász (Horváth B.), Mecséri (Maróti), Orbán Dániel - Boros, Nyitrai (Tóth B.), Iváncsik. Vezetőedző: Lacza Albert

Aqvital FC Csákvár II: Tóth Z. - Zámbó (Bélik), Hári, Csikesz L. (Mézner), Krausz - Barócsi, Gulyás Gergő (Gulyás Gábor), Imrefy, Valentics (Szabó S.) - Gulyás J., Csikesz Z. (Turány). Vezetőedző: Takács József

Gól: Kovács B. (33., 50., 60., 75.), Iváncsik (80.), illetve Csikesz L. (30.), Imrefy (52.)

Pázmánd-Videoton Baráti Kör 1-4 (0-2)

Vezette: Szűcs László

Pázmánd: Szabó R. (Lőrincz) - Domak, Bajári, Torma, Varga J. - Kolonics, Kerkuska, Lengyel, Szabó B. - Farkasfalvi (Böjte), Bauer.

Videoton Baráti Kör: Viniczai - Juhász G., Sasvári, Polacsek (Szabó F.), Jankovics - Juhász L., Jirka, Tornyai P. (Máyer), Nagy K. - Balogh Á., Géri (Linardics).

Gól: Böjte (85.), illetve Juhász G. (12.), Nagy K. (15.), Máyer (79.), Jirka (90.)

A 12. percben egy szöglet után Juhász Gábor vette be a pázmándi kaput, 0-1. A 15. percben Nagy Kornél a 16-oson belül egy kavarodást követően talált be, 0-2. A 79. percben Máyer György volt eredményes, 0-3. Majd a 85. percben Böjte Richárd szépített, 1-3. A 90. percben Jirka László 7 méteres lövése talált utat a hazai kapuba,1-4.

Tudósított: Lukács József

Pákozd-Pusztavám-Jüllich 3-4 (1-3)

Vezette: Kuhinkó Zsolt

Pákozd: Zsidó - Horváth Zs. (Tömör), Majnár, Pőcze, Galambos (Dömsödi) - Farkas B. (Szente), László, Rothauszki, Orbán (Gál R.) - Csík, Géri.

Pusztavám-Jüllich: Hadnagy - Rozembaum, Véninger (Laukó), Varga L. (Jullich), Kertai - Molnár A., Czéh, Varga J., Magosi - Tanka (Veress), Katóka M. Vezetőedző: Kocsis Jenő

Gólszerzők: Pőcze (81., 84.), Orbán (29.), illetve Magosi (19. 26.), Varga J. (7.), Veress (68.)

AGÁRDI TERMÁL

csoport

Pusztaszabolcs-Besnyő-Iváncsa II 3-9 (1-3)

Vezette: Gere Sándor

Pusztaszabolcs: Tridinger - Baka G., Baka B., Kovács A., Páhi - Baloni, Lepsényi, Mágocs (Farkas R.), Laczkó (Palkó) - László, Dévai (Szakmány).

Besnyő-Iváncsa II: Sándor - Andróczi, Molnár N. (Restár), Hepp, Nédó - Fülöp (Dombi), Deli (Topp), Mag (Baranyai), Góman - Majláth, Bór.

Gól: Mágocs (40.), Páhi (50.), Laczkó (63.), illetve Majláth (13., 85.), Baranyai (59., 69.), Deli (32.), Mag (34.), Fülöp (66.), Andróczi (83.), Dombi (89.)

Vajta-Aba-Sárvíz

2-7 (1-4)

Vezette: Nagy II László

Vajta: Joháczi - Orsós, Mészáros G., Polyák (Meister), Király - Sinka (Főfai), Kovács D., Tángli G., Tóth B. (Móri) - Tángli Cs. (Kovács N.), Rupa.

Aba-Sárvíz: Sereg - Réti G., Mészáros Sz., Zsifkovics, Fauszt - Lakk, Glócz (Réti R.), Madácsi (Balogh T.), Gyuricza - Esze T. (Galócz), Vinklár. Vezetőedző: Bor József Dezső

Gól: Sinka (35., 61.), ill. Gyuricza (19., 60., 83.),Glócz (26., 36., 42.), Vinklár (90.)

Sárbogárd II-

Szabadegyháza 2-1 (1-0)

Vezette: Reinicz Gábor

Sárbogárd II: Farkas Z. - Vámosi G., Juhász G., Szabó Z., Pásztor - Vámosi D., Krajcsovics (Somogyi), Demeter, Bartók Z. - Bartók D. (Takács Sz.), Barabás (Horváth B.). Vezetőedző: Pajor László

Szabadegyháza: Nochta - Rauf R. (Kiss P.), Lendvai, Kovács N. (Rapai), Vida - Killer P. (Rátkai), Imre J., Hushegyi, Vizi - Tiber Sz., Németh D. (Gódány). Vezetőedző: Baranyai Balázs

Gól: Krajcsovics (20.), Pásztor (81.), illetve Vizi (59.)

Kiállítva: Kiss P. (94.), Tiber Sz. (95.)

A 16. percben egy büntetőt Kovács Norbert csúnyán a kapu fölé lőtt. A 20. percben Krajcsovics Péter egy, a védelem mögé belőtt labdát 16 méterről a bal alsó sarokba lőtte, 1-0. Az 59. percben Kovács N. jobbról kapu elé ívelt szabadrúgását a hosszú oldalról berobbanó Vizi Dániel a léc alá fejelte, 1-1. A 81. percben Nochta Soma, a vendégek kapusa elpasszolta a labdát, és Pásztor Dávid nagyszerűen felismerte a lehetőséget, és 30 méterről a kapuba lőtt, 2-1. A hosszabbításban előbb Kiss Péter durva szabálytalansága, majd Tiber Szabolcs a játékvezetőt szidalmazó szavai miatt villant a piros lap.

Tudósított: Szántó Gáspár

LMSK Cobra Sport-MPF Ráckeresztúr 1-5 (1-1)

Vezette: Almádi Sándor

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. - Kovács I. (Bocskai), Sütő (Szántó), Zalatnai (Balla), Csizmadia - Bagó, Szente, Halász, Gyenis - Horváth A., Cziczinger (Nasta).

MPF Ráckeresztúr: Lósits - Lakatos, Neuvert, Bendák, Rebők - Dani, Hartai, Borsos (Csapó D.), Horváth B. - Cseppen, Cseprekál.

Gól: Bagó (44.,) illetve Bendák (43., 84., 88.), Horváth B. (55.), Lakatos (73.)

Kisláng-Telmex-Nagykarácsony 7-0 (4-0)

Vezette: Pekker Bálint

Kisláng-Telmex: Ányos - Juhász M., Gergely, Árki, Dudar K. - Simon I., Juhász J. (Rehák), Komlós, Balogh Z. - Kolonics (Takács T.), Kovács T.

Nagykarácsony: Turi - Harasztia, Tábi, Brogyányi (Nagy T.), Fodor - Wadolowski (Szabó M.), Huszár, Komáromi (Jeney), Kacz - Berta, Rabijász. Vezetőedző: Virág László

Gól: Balogh Z. (9., 42.), Komlós (3.), Juhász J. (45.), Simon I. (49.), Rehák (60.), Juhász M. (62.)

Káloz-Adony 1-2 (1-2)

Vezette: Varga György

Káloz: Takács L. - Magyar F. (Korka), Szabó J., Czövek (Tóth A.), Tóth B. (Hegedűs P.) - Simon Gy., Szabó Sz., Baranyai (Jonkli), Pál A. - Takács T., Fazekas.

Adony: Hamar - Nagy Á., Budai, Szabó B., Szántó (Bere) - Vukajlovics P., Németh T., Varga Z. (Broschek M.), Erdei (Broschek P.) - Schrick, Nebucz.

Gól: Simon Gy. (22.), illetve Varga Z. (19.), Vukajlovics (37.)