2017.09.03. 21:05

Tizenkét ponttal nyert az MBK Komárno az Alba ellen

RÉVKOMÁROM - Az Alba Fehérvár férfi kosárlabdázói a hétvégén az északi határszélen léptek pályára. A fiúk kikaptak 87-75-re.

Horog László

Múlt szombaton a Gáz utcában 79-58-ra győztek az MBK Rieker Komárno ellen a kék-fehérek, ezúttal az északi határszéliek voltak jobbak, megérdemelten nyertek.

MBK Komárno-Alba Fehérvár 87-75 ( 26-31, 31-18, 13-13, 17-13), az Alba pontszerzői: Hill 22/3, Lóránt 15/3, Harris 13/3, Fenner 11/9, Markovic 8/6, Filipovics 6.

Filipovics Márkó Fotó: Horog L.

- Az első félidőben támadásban voltunk jobbak, védekezésben kevésbé, a második félidőben fordítva történt. Jó meccs volt, a hazaiak jobban játszottak, mint egy héttel korábban - mondta Dzunic Branislav, az Alba mestere.