2017.09.04. 18:00

Megye II: Tapad a Kápolnásnyék csapata

FEJÉR MEGYE A 4. fordulót játszották le a csapatok Fejér megye másodosztályú labdarúgó-bajnokságában.

Káldor András

GROUPAMA Északi csoport

Mór II-Csór Truck-Trailer 4-0 (3-0)

Vezette: Kalauz László

Mór II: Cseszneg - Vincze (Schábel), Loi (Wachtler G.), Vachtler, Stéger (Szántó) - Nyevrikel Gábor (Nyevrikel Gergő), Fojtyik, Koller, Dreska - Tetzli, Elek.

Csór Truck-Trailer: Denke B. - Balázsik, Kocsis B. (Holl), Denke O., Cserna - Radnics, Katona, Béres, Réti - Botka, Nyakas. Vezetőedző: Pécsi László.

Gól: Stéger (6., 40.), Elek (30.), Vachtler (81.).

Aqvital FC Csákvár II-Pátka 3-4 (2-1)

Vezette: Mogyorósi Tibor.

Aqvital FC Csákvár II: Kovács D. - Szabó S. (Fehér), Hári, Csikesz L., Barócsi (Mézner) - Gulyás Gergő, Imrefy, Nagy F., Zámbó L. (Krausz) - Gulyás J. (Gulyás Gábor), Csikesz Z. (Turány). Vezetőedző: Takács József.

Pátka: Keserű - Gárber, Szakács, Samu (Tóth P.), Horgos (Márkus) - Hollósi, Prill (Csincsa), Rózsa B., Osváth - Tóth Á., Füleki.

Gól: Csikesz L. (30., 78.), Nagy F. (42.), illetve Osváth (38.), Rózsa B. (48.), Gárber (62.), Prill (68.).

Pázmánd-Pákozd 2-2 (1-1)

Vezette: Kovács Zoltán.

Pázmánd: Lőrincz - Domak, Fényes, Kutai (Lengyel), Torma - Kolonics, Bauer, Kerkuska, Pécsi - Bajári, Szabó B.

Pákozd: Sági Zs. - Horváth Zs., Pőcze, Szente, László - Farkas B., Rothauszki, Gál R. (Orbán N.), Szabó F. - Csík, Géri.

Gól: Kerkuska (17.),Torma (78.), illetve Szente (33.), Pőcze (70.)

A 17. percben Kerkuska László lépett be a 16-oson beülre, és a kifutó kapus mellett 15 méterről helyezett a hálóba, 1-0. A 33. percben egy pattogó labda Szente Andrásról került hazai kapuba, 1-1. A 70. percben büntetőhöz jutottak a vendégek, melyet Pőcze Szabolcs értékesített, 1-2. A 78. percben Torma Erik 20 méteres szabadrúgása a felső sarokban kötött ki, 2-2. Jó iramú mérkőzésen igazságos eredmény született.

Tudósított: Lukács József

Videoton Baráti Kör-Szár 1-4 (0-2)

Vezette: Magyar János.

Videoton Baráti Kör: Viniczai (Egyedi) - Sasvári B., Jankovics (Wéninger), Juhász L., Tornyai P. - Balogh Á. (Frikk), Géri, Szabó F. (Máyer), Sasvári G. - Bodó (Polacsek), Jirka. Vezetőedző: Zimmerman Tamás .

Szár: Szabó D. - Fenyvesi Sz., Krautszíder, Szabó Sz., Tóth B. - Haász (Orbán Dominik), Mecséri, Orbán Dániel, Horváth B. (Maróti) - Boros Z., Iváncsik. Vezetőedző: Lacza Albert .

Gól: Frikk (64.), illetve Haász (17., 33., 81.), Krautszíder (80.).

Krautszíder Ákos (Szár) nehezen szabadul a Videoton Baráti Kör hátvédeinek gyűrűjéből, de egyszer így is betalált
Fotó: Koppán Viktor

Fehérvárcsurgó-Bakonycsernye 0-1 (0-0)

Vezette: Kovács Róbert.

Fehérvárcsurgó: Guti - Kindl, Nagy B., Veres, Pálfi - Csányi, Baksa, Dreska, Huszár (Bernáth M.) - Ruzsics (Varga K.), Lascsik. Vezetőedző: Mesics János.

Bakonycsernye: Spandler M. - Mészáros B., Schneider, Strommer (Kovács D.), Zách - Boros B., Balogh A., Varga A. (Hancsák), Molnár D. - Fodor, Ódor.

Gól: Hancsák (82.).

Erős szélben kevés helyzet mellett kiegyenlített mezőnyjáték zajlott, ahol az egyenlő erők küzdelmét egy szerencsés góllal a Bakonycsernye csapata nyerte.

Tudósított: Mesics János

Bár a csurgói Baksa Richárd fél térdre ereszkedett, de csapata csak a hajrában szenvedett vereséget a címvédő Bakonycsernyétől Fotó: Koppán Viktor

Puskás AFC III-Bodajk 4-2 (3-0)

Vezette: Vitányi László.

Puskás AFC III: Koch - Gajdos (Komáromi), Szabó D., Kovács J. (Vincze), Horváth Á. - Tóth G. (Szabó Á.), Tóth A., Kocsis R. (Kóbor), Farkas J. - Boros F. (Pásztor), Mérten. Vezetőedző: Szabó Dániel.

Bodajk: Csikesz P. - Orosz, Bregócs, Kovács J. (Vincze), Hudák - Takács V., Füri (Kővári B.), Molnár T., Rózsás - Krell, Boda (Kovács T.). Vezetőedző: Takács Viktor.

Gól: Tóth G. (13., 29., 90.), Horváth Á. (10.), illetve Molnár T. (47.), Krell (55.).

Mány-SBS 2012-Főnix FC 1-2 (0-0)

Vezette: Stumpf Tamás.

Mány-SBS 2012: Sátori - Rimele, Herczeg L., Mohácsi, Kun - Bencze, Pál Z., Jakab, Radovics - Antoni, Méhész.

Főnix FC: Barsch - Peringer (Bognár I.), Totsche, Knausz (Bánfalvi), Kertész (Willerding Zs.) - Kásler (Szalai P.), Király J., Boros D., Schäffer (Kovács K.) - Vágner, Fésű. Vezetőedző: Pavlik József.

Gól: Radovics (61.), illetve Szalai P. (65.), Kovács K. (71.).

Vál-Pusztavám-Jüllich 3-0 (1-0)

Vezette: Cseh Roland.

Vál: Szujó (Nádpor) - Pintér B., Burián, Németh K. (Molnár P.), Szoboszlai - Kiss A., Zágoni L., Mayer, Jakab - Horváth Zs. (Szarvas), Hőlaki. Vezetőedző: Sinkó Csaba.

Pusztavám-Jüllich: Kiss V. (Cristea) - Rozembaum (Jullich), Véninger, Varga L. (Bedő), Kertai - Molnár A., Czéh, Varga J. (Laukó), Magosi - Tanka (Veress), Katóka M. Vezetőedző: Kocsis Jenő.

Gól: Zágoni L. (45.), Németh K. (62.), Mayer (91.)

Kiállítva: Jakab (92.).

AGÁRDI TERMÁL CSOPORT

Káloz-Seregélyes 0-3 (0-3)

Vezette: Szabó László.

Káloz: Takács L. - Szabó J., Czövek (Jonkli), Tóth B., Jasztrapszky (Pál T.) - Simon Gy. (Hegedűs P.), Szabó Sz., Baranyai, Pál A. - Takács T., Fazekas (Korka).

Seregélyes: Závotka - Végh, Druzsin, Miklós (Enyed), Princz - Kű (Helbig), Pintér M. (Kovács N.), Zsilovics, Benczik - Rácz (Polányi), Ihász (Szurovcsják R.). Vezetőedző: Jurászik Zoltán Elemér.

Gól: Miklós (15., 43.), Pintér M. (34.).

Adony-Kisláng-Telmex 1-3 (1-1)

Vezette: Reinicz Gábor.

Adony: Szántó - Nagy Á., Budai, Schrick, Nebucz, Vukajlovics - Németh T. (Broschek), Varga Z. (Bere), Tóth N. - Erdei, Szabó B.

Kisláng-Telmex: Ányos - Rehák, Juhász M., Gergely (Kassai J.), Simon I. - Juhász J. (Takács T.), Komlós, Kassai Cs. (Varga P.), Balogh Z. - Kolonics, Kovács T.

Gól: Németh T. (35.), illetve Simon I. (21., 65.), Balogh Z. (77.).

Nagykarácsony-Kápolnásnyék 4-5 (0-3)

Vezette: Nagy Tamás

Nagykarácsony: Turi - Harasztia, Tábi (Nagy T.), Fodor, Halasi - Komáromi, Huszár, Kacz (Szabó M.), Felföldi (Wadolowski) - Berta, Rabijász. Vezetőedző: Virág László.

Kápolnásnyék: Mészáros D. - Peng, Balla, Varga J. (Jung), Konczi (Ribi) - Silhány, Peszeki, Bánoczki (Szentgyörgyi, Lehoczki), Nagy Z. - Szilasi, Czottner Á. (Őri L.).

Gól: Kacz (50.), Rabijász (71.), Szabó M. (73.), Berta (80.), illetve Konczi (14.), Peng (37.), Balla (40.), Lehoczki (70.), Szilasi (78.).

Rácalmás-LMSK Cobra Sport 3-3 (2-3)

Vezette: Kerkuska Miklós.

Rácalmás: Szabó I. - Nagy B., Fodor, Németh P., Lázár - Juhos, Szeitz, Decsi (Szabó Z.), Suplicz (Bartók) - Somogyi K., Horváth R. (Rajna). Vezetőedző: Boncz Gábor.

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. - Sütő, Gyenis (Bocskai), Blaski (Balla), Csizmadia - Nasta, Nyikos, Bagó, Szente (Baráth) - Halász, Cziczinger (Szántó).

Gól: Horváth R. (11., 23.), Nagy B. (83.), illetve Bagó (9., 28.), Nyikos (25.).

MPF Ráckeresztúr-Szabadegyháza 1-1 (1-0)

Vezette: Béd Ákos.

MPF Ráckeresztúr: Lósits - Lakatos, Neuvert, Bendák, Rebők (Takács B.) - Dani, Hartai, Borsos, Horváth B. - Cseppen, Cseprekál. Vezetőedző: Novák Ferenc.

Szabadegyháza: Miklós - Dezső (Gódány), Rapai (Billig), Lendvai (Csupor), Vida - Killer P., Imre, Hushegyi, Rátkai T. (Vizi) - Németh D., Urbán (Rauf R.). Vezetőedző: Baranyai Balázs.

Gól: Cseprekál (12.), illetve Vida (78.).

Sárbogárd II-Vajta 2-0 (1-0)

Vezette: Pekker Bálint

Sárbogárd II: Farkas Z. - Juhász G., Pásztor, Szabó Z. (Dombi), Kovács R. (Horváth B.) - Vámosi D., Krajcsovics (Szakács), Demeter (Somogyi L.), Bartók (Rigó) - Vámosi G., Luczek.

Vajta: Joháczi - Szalai, Csányi (Mészáros G.), Orsós, Polyák - Király, Sinka, Kovács II N. (Kovács I N.), Kovács D. - Tángli G., Rupa.

Gól: Szabó Z. (15.), Pásztor (54.).

Jók: Vámosi D., Luczek, illetve Joháczi.

Az első percekben a hazaiak támadásai jelentettek veszélyt az újonc kapujára. A vajtaiak védekezésébe a 15. percben hiba csúszott, baloldali támadás végén a vendégek védője estében kézzel akadályozta meg a belőtt labda útját a büntetőterületen belül. A megítélt 11-est Szabó Zoltán a balra mozduló kapus mellett a kapu jobb oldalába lőtte, 1-0. A gól után nem tört meg a vendégcsapat, és szórványos ellentámadásokkal igyekeztek az egyenlítést megszerezni. A Sárbogárd ll nem tudta a kinyílt védelem hibáit kihasználni, mert a kapuban Joháczi Gábor parádés védéssel hárította Krajcsovics Péter és Demeter Dávid szabadrúgását. A második félidőben tovább erősödött a hazaiak nyomása, ám sorra maradtak ki a góllal kecsegtető helyzetek. Az 55.percben Demeter előre ívelt labdáját Krajcsovics megcsúsztatta és Kovács Dániel a védő mögé kerülve egyedül tört kapura, önzetlenül Pásztor Dávid elé passzolt, aki az üres kapuba gurított, 2-0. A kétgólos vereség a vendégekre nézve hízelgő, köszönhetően a hazai támadók kritikán aluli helyzetkihasználásának.

Tudósított: Szántó Gáspár.

Aba-Sárvíz-Pusztaszabolcs 6-2 (4-0)

Vezette: Rózsa Ádám.

Aba-Sárvíz: Sereg - Mészáros Sz. (Réti G.), Tóth R., Fauszt, Lakk - Glócz (Galócz), Madácsi (Balogh T.), Gyuricza, Esze T. - Vinklár (Asbóth), Zsifkovics. Vezetőedző: Bor József Dezső.

Pusztaszabolcs: Tridinger - Baka G., Baka B. (Palkó), Kovács A., Balogh Z. - Páhi, Baloni, Mágocs, Györök - László, Dévai.

Gól: Madácsi (3., 31.), Glócz (16.), Zsifkovics (41.), Vinklár (50.), Gyuricza (92.), illetve Páhi (55., 68.).

Besnyő-Iváncsa II-Velence 5-1 (3-1)

Vezette: Kovács Tamás.

Besnyő-Iváncsa II: Sándor - Molnár N., Restár (Kovács J.), Hepp, Dombi (Baranyai) - Nédó, Fülöp, Kereszturi (Nagy K.), Deli - Márki, Bór (Topp). Vezetőedző: Ruzsás László.

Velence: Krencz - Németh E., Kovács M. (Tóth B.), Németh Zs., Urschler - Elek, Szigeti, Melczer, Tagyi (Erdő) - Baranyai, Juhász L. (Trautmann). Vezetőedző: Menus Tamás.

Gól: Márki (12., 46.), Dombi (32., 44.), , Nagy K. (85.), illetve Baranyai (5.).

Kiállítva: Urschler (82.)

1. Kisláng-Telmex 4 4 0 0 22- 1 12

2. Kápolonásnyék 4 3 1 0 14 -8 10

3. Besnyő-Iváncsa II 4 3 0 1 26- 11 9

4. Aba-SárvízZ 4 3 0 1 17 -7 9

5. Sárbogárd II 4 3 0 1 7 -5 9

6. Seregélyes 4 2 1 1 9- 4 7

7. Szabadegyháza 4 2 1 1 9- 6 7